Komu by se snadná výhra při sázení nelíbila, zvláště když dosahuje opravdu zajímavých hodnot? O vstupu do klubu milionářů však nemusíte jen snít, stačí zúčastnit se hry Chance korunka. Vylosovaná čísla mohou navždy změnit váš život.

loterii Korunka, pořádané společností Chance, se vyhrává v podstatě nepřetržitě. Losuje se totiž dvakrát denně, celý týden, od ledna do prosince. Principem hry je tipnout šestici výherních čísel tažených z celkových 49. Hodnoty výher jsou navíc dopředu známy a nedělí se mezi více výherců.

Jak vyhrát ve hře Chance korunka? Vylosovaná čísla jsou klíč

Další výhodou hry je volba mezi šesti možnostmi sázení. Začíná se již u sázky na tři čísla, z nichž jedno je výherní. Čím více čísel tipujete, tím se zvyšuje hodnota celkové výhry. Taktéž je možné vsadit množství vylosovaných lichých čísel, vytvořit si svou vlastní sázku na míru nebo předplatit tiket na sedm dní dopředu.

Vylosovaná čísla Chance korunka loterie najdete na teletextových stranách 288 a 289 televizní stanice Nova, na každé pobočce společnosti Chance, v denním tisku a na řadě webových stránek. Po srovnání s tiketem okamžitě zjistíte, zdali z vás již jsou boháči.

Hodně štěstí s vylosovanými čísly Chance korunka!

Máte chuť zkusit štěstí a zahrát si? Neváhejte a vsaďte si na internetu, po telefonu nebo na kterékoliv pobočce Chance. Jednotlivé operace zjednodušuje hráčské konto, při jehož založení navíc získáte bonus dvě stě korun na kteroukoliv sázku. A víte, že výplata výher začíná už třicet minut po losování?