Chcete nahlásit škodní událost? Rádi byste sjednali novou pojistnou smlouvu? Potřebujete informace o stavu zaregistrované škody? Hledáte podrobnosti o smluvních servisech Kooperativa? Přejete si vědět více o pojistných smlouvách a dalších produktech? Veškeré problémy klientů pojišťovny Kooperativa řeší zákaznické centrum.

Centrum najdete na adrese Brněnská 634, 664 42 Modřice u Brna. Nejlepší způsob, jak jej kontaktovat, je však telefonicky. Stačí vytočit 841 105 105 a budete spojeni s příjemným hlasem operátora, který s vámi vyřeší vše potřebné.

Kooperativa pojistovna má zakaznické centrum

Telefonní linka je v provozu od pondělí do pátku mezi osmou a dvacátou hodinou, ohledně nového pojištění do 19 hodin a životního pojištění do 18 hodin. Mimo pracovní dny funguje infolinka, zpoplatněná dle tarifů příslušných telefonních operátorů, mezi devátou a sedmnáctou hodinou.

Je na místě také dodat, že kontaktování Kooperativa pojišťovna zákaznického centra tímto způsobem lze ve speciálních případech doslova ve dne, v noci. Týká se to havárií a poruch vozidel, zdravotní asistence MediKompas a v případě nutné domácí asistence.

Jistota Kooperativa pojišťovny: zákaznické centrum najdete všude na pobočkách

Kooperativa, řadící se mezi tři největší tuzemské pojišťovací domy, má samozřejmě po celé České republice stovky různě velkých a funkčních kanceláří a poboček. Jejich téměř čtyři tisícovky zaměstnanců jsou připraveni vám kdykoliv pomoci, proto neváhejte se na ně s důvěrou obracet.