Sportka je velice populární loterie, jejíž účastníci si mohou vydělat pěkné peníze. Což je důvod, proč ji hraje takové množství lidí a proč byste to měli zkusit také vy. Cena za jeden tiket není příliš vysoká, pravidelně hrát se proto rozhodně vyplatí. Nikdy nevíte, kdy se na vás usměje štěstí a vy se stanete milionářem.

Z tohoto důvodu je důležitá kontrola tiketu. Sazka nabízí přehled výsledků jednotlivých tahů na svých webových stránkách, najít je lze ovšem i jinde na internetu, v denním tisku a na televizních obrazovkách. Neváhejte a kontrolujte, třeba už jste v balíku!

Hrajete-li Sazku, kontrola tiketu je nezbytná

Ze všeho nejdříve ovšem musíte vsadit. Stačí na sázence vyplnit jeden sloupec, zaplatit šestnáct korun a podat ji na nejbližším sběrném místě, což může být přímo terminál Sazky. Sloupců na jednom tiketu je celkem deset a vy musíte označit šest čísel z celkových 49, která dle vás budou vylosována.

K základním pravidlům vyplnění sázenky patří řádné označení zvolených čísel křížkem tak, aby je počítač správně přečetl. Vždy ve středu a v neděli se losuje, kontrolu tiketu Sazky tedy můžete provést hned poté. Umíte si představit ten pocit, až se dozvíte, kolik peněz jste vlastně vyhráli?

Sazka? Kontrola tiketu je základ

Někdo sází jednou za čas, jiný je horlivým sázkařem, který nevynechá jedinou příležitost ke hře. Takoví nadšenci si mohou vsadit několik týdnů dopředu, v opačném případě, nechcete-li se vyplněním tiketu příliš zabývat, můžete zakřížkováním symbolu „N“ nechat náhodnou generaci vsazených čísel na terminálu.