Společnost UPC nabízí pestrou paletu služeb zahrnující kabelovou a satelitní televizi, internetové připojení a telefon. Při tak rozsáhlé nabídce je evidentní, že firma musí mít kvalitně zajištěné a zabezpečené klientské centrum. UPC ho zřídila formou na míru šitého systému péče o zákazníky.

Základem centra je telefonická podpora. V případě všeobecných dotazů jako je změna smlouvy, nejasnosti ve vyúčtování nebo podrobnosti o jednotlivých službách, volejte 241 005 100. Linka je v provozu od osmi do dvaceti hodin ve všední dny a od deseti do šesti večer o sobotách a nedělích.

Problémy vyřeší upc klientské centrum

Pokud máte otázky technického rázu či chcete odstranit nějakou poruchu, můžete kdykoliv vytočit opět číslo 241 005 100 a vybrat variantu 2. Konečně při poptávce či doobjednávce nových služeb zavolejte na 844 222 111. I zde se o vás postarají od pondělí do pátku mezi osmi ranní a dvacátou večerní a ve dnech pracovního volna od deseti až do 18 hodin.

klientským centrem UPC se ovšem spojíte i jinými způsoby. Jeho adresa na Skype je upc_cr_klientske­centrum, faxové číslo k zasílání nutných dokladů je 241 005 105. Poštovní adresa, na níž můžete dodat fyzické dokumenty, zní UPC Česká republika s. r. o., P. O. Box 53, 130 11 Praha 3.

Další kontakty na klientské centrum UPC

Samozřejmě je též možné řešit svůj problém či žádost osobně přímo ve společnosti UPC. Za tímto účelem byla zřízena kontaktní místa na adresách U Nákladového nádraží 3146/6, 130 00 Praha 3 a Závišova 5, 140 00 Praha 4. V opačném případě, nechcete-li opustit teplo domova, využijte kontaktní formulář na webových stránkách http://www.upc.cz/…niky/kontakt.

 

UPC klientské centrum Praha

Užíváte-li si filmy, sport a další zábavu na satelitních a kabelových televizních programech, jste-li vysokorychlostně připojení k internetu a telefonujete-li za výhodné ceny díky společnosti UPC, pak se vám jistě občas bude hodit místo, kam se obrátit s žádostí o radu či informace. Právě takovým uzlem první pomoci je klientské centrum UPC v Praze.

V případě dotazu tady o vás bude skutečně profesionálně postaráno. Neváhejte se na pracovníky centra obracet se všemi připomínkami, otázkami, hlášením poruch i nejasnostmi kolem smluv. Způsobů, jak se s centrem spojit, je celá řada, stručně si je proto představme.

 

Upc klientské centrum? Praha má výhodu

Asi nejpohodlnějším způsobem kontaktu je formulář na internetové prezentaci http://www.upc.cz/…niky/kontakt. Nic ovšem nenahradí možnost osobní návštěvy a vyřešení všeho potřebného přímo na místě. Upc klientské centrum Praha sídlí na adresách Závišova 5 a U Nákladového nádraží 3146/6.

Pokud máte do našeho hlavního města daleko, nabízí se další čtyři varianty spojení s centrem. První je faxové číslo 241 005 105, na nějž lze poslat tištěné dokumenty, druhou adresa upc_cr_klientske­centrum na Skypu.

Zavolejte do Upc klientského centra Praha

Na poštovní adresu UPC Česká republika s. r. o., P. O. Box 53, 130 11 Praha 3 posílejte fyzické doklady a oficiální sdělení. Nejčastěji však zřejmě budete volat do call centra. Všeobecné a technické otázky směřujte na linku 241 005 100, objednávky a poptávky na číslo 844 222 111.