Zábava, zpravodajství, hudba, vtipy, recepty, to všechno a ještě mnohem více je rozhlasová stanice Frekvence 1. V českém éteru ji můžete slyšet už od roku 1993 a v současné době se řadí na třetí místo co do poslechovosti mezi celoplošnými rádii v České republice.

Máte chuť naladit si pro Frekvenci1 živé vysílání? Neváhejte, nabízí se vám celá řada možností. Kromě rozhlasového přijímače je hlavním zdrojem poslechu přímo webová stránka stanice na adrese http://vysilani.frekvence1.cz. Pořad, který jste prošvihli, si můžete poslechnout ze záznamu na http://www.frekvence1.cz/…/index.shtml.

Frekvence1, živé vysílání, živá muzika

Kromě toho si lze toto populární rádio naladit na celé řadě internetových serverů zaměřených na online poslech hudby. Frekvence 1 má taktéž na adrese http://www.frekvence1.cz/…/index.shtml několik svých speciálů výstižně pojmenovaných Romantika, Československé hity, Legendy, Trampská osada, Osmdesátky a Československá diskotéka.

S živým vysíláním Frekvence1 se skutečně nenudíte. Stěžejními pořady stanice jsou ranní vysílání Libora Boučka, Dámský klub s Markétou Mayerovou a politický Pressklub Luboše Xavera Veselého. Oblíbená je i rozhlasová poradna s odborníkem, Česká noc či písničky na přání.

Živému vysílání Frekvence1 nechybí spád

O notnou dávku originality a především humoru se starají Ruda z Ostravy a Těžkej Pokondr se svými pravidelnými speciály. K dalším známým moderátorům na F1 se řadí olympionik Aleš Valenta, herec Petr Vágner, kuchař Jiří Babica nebo komik Petr Jablonský.

 

Frekvence1 dámský klub moderátorky

Rozhlasová stanice Frekvence 1 patří mezi nejpopulárnější tuzemská rádia. Na celém území republiky vysílá od roku 1993 a za tu dobu přinesla do českého éteru celou řadu nezapomenutelných pořadů. Jedním z nich je na Frekvenci1 dámský klub.

Moderátorky a moderátoři jsou často právě tím faktorem, který zásadním způsobem může ovlivnit úspěch vysílání. Pro klub to platí dvojnásob. Vzhledem k tématice pořadu ho moderátoři přímo formují, spontánně do něj přidávají své názory a stávají se tak doslova jeho živoucí duší. Taková evoluce samozřejmě obohacuje i posluchače.

 

Frekvence1 dámský klub a jeho moderátorky

Klub se oddechovou formou věnuje běžným životním trablům, lifestylu a mezilidským vztahům. Prostřednictvím renomovaných expertů radí svým posluchačům, poslouchá jejich příběhy a názory, přidává praktické návody a zajímavosti. A navíc hraje spoustu dobré hudby.

Moderátorkami dámského klubu Frekvence1 jsou Markéta Mayerová a Aneta Christovová, Vladimíra Pirichová a Martina Sokolová. Právě posledně uvedená v roce 2014 nahradila Lindu Finkovou, pravděpodobně kvůli jejím vulgárnostem, kterými narušovala zaměření pořadu určeného hlavně ženám.

 

Moderátorky dámského klubu frekvence1 naživo

Chcete-li si klub poslechnout, stačí naladit rozhlasový přijímač nebo na internetu najít stránku http://vysilani.frekvence1.cz s živým vysíláním. Záznamy starších dílů pořadu najdete na http://www.frekvence1.cz/…/index.shtml. Tamtéž jsou k dispozici internetové speciály zaměřené především na oblíbenou československou popmusic dob nedávno minulých.